Activiteiten 2019-2020

 

Om al onze leden op de hoogte te houden van de symposia, reizen en andere leuke activiteiten die wij organiseren, sturen wij elke week onze nieuwsbrief naar alle leden en andere geïnteresseerden. Wil je ook de nieuwsbrief ontvangen? Dan kun je je hier inschrijven!

Symposium: Ongelijke kansen op school met een blik op etniciteit en zorgleerlingen (autisme)

Lieve leden,

Meld je nu aan voor het symposium zodat ook jij erbij kan zijn! Het Symposium zal plaatsvinden op 1 oktober in lokaal C0.01. Het zal gaan over ongelijkheid in het onderwijs, waarbij Anke Munniksma en Saskia Sliepenbeek zullen spreken. Zorg dat je erbij bent en een colloquiumpunt verdient! Klik hier om je aan te melden.

Liefs, De SymCo

Wanneer? 1 oktober van 19:30 – 21:30

Waar? Roeterseilandcampus C0.01

Prijs? Leden: 1 euro Niet- leden: 2 euro

Introductiekamp 2019/2020

Ook dit jaar wordt er door onze vereniging weer een spetterend introductiekamp georganiseerd, vol leuke activiteiten en gezelligheid. Een super gelegenheid om elkaar goed te leren kennen en je studie goed te beginnen. We kunnen nog niet verklappen wat de locatie en thema zijn, maar één ding kunnen we je wel vertellen: hier wil je bij zijn! 

Locatie: is nog een verrassing!

Datum: 27, 28 en 29 september

Kosten: 50 euro (inclusief vervoer, verblijf en eten)

 


SV Comenius is hier te vinden:
Nieuwe Achtergracht 166, B1.05

Maandag t/m Vrijdag
Van 11:00 tot 16:30
Ook hier kun je SV Comenius vinden: Klik hier om lid te worden